NEPOBEDIVA ZVEZDA: 18 utakmica bez poraza i prvo mesto sa čak 50 bodova na tabeli (FOTO)

Crvena zvezda je ugostila ekipu beogradskog Voždovca na Marakani. Po prvi put u istoriji su postavljeni grejači na teren što igračima dodatno olakšava uslove. Crveno beli su otvorili meč sjajno, Pavkov je promašio čist zicer u 12. minutu. Posed lopte u 17 minutu je izjednačen dok Crvena zvezda ima 3 šuta na gol a gosti samo 1. Domaći prete u većini akcija dok ekipa Voždovca gotovo da ne može preći polovinu terena. Veljko Simić nakon odličnog pasa daje sebi malo jači for što uspešno zaustavlja golmana Voždovca. U ekipi Voždovca nema samo Aleksandra Jeftića, nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde, dok na klupi sedi i Nikola Mikić, nekadašnji kapiten Crvene zvezde. Nakon ubacivanja lopte Marka Gobeljića, Ebesilio precizno upućuje loptu u mrežu Voždovca (29 minut). Nakon gola zvezdaši odmah prete i stvaraju nove prilike kako bi duplirali rezultat. U 33. minutu nakon asistencije Pavkova, Ben šutira i pogađa gol sa 5 metara. Rezultat je 2:0. POLUVREME U drugom poluvremenu Crvena zvezda je nstavila kontrolisati utakmicu i ukazalo se par prilika u režiji Bena i Pavkova koje nažalost nisu završile u mreži. Na teren je ušao Marko Marin kao i Ričmond Boaći. Nadoknada vremena je 3 minuta i konačan rezultat je 2:0 za Crvenu Zvezdu. Crveno beli su ovom pobedom dodatno učvrstili prvo mesto na tabeli sa osvojenih 50 bodova.  Ovo je 16. pobeda Crvvene zvezde uz samo 2 remija.