Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč 22. kola Superlige Srbije protiv Vojvodine na stadionu "Rajko Mitić".

Sastavi ekipa:

Crvena zvezda: Borjan, Degenek, Gobeljić, Milunović, Rodić, Jovančić, Petrović, Nikolić, Gavrić, Ben, Pavkov. Trener: Dejan Stanković.

Vojvodina: Rockov, Devetak, Đurić, Saničanin, Stojković, Topić, Drinčić, Đuričin, Bojić, Gemović, Mrkaić. Trener: Nenad Lalatović.

Prvo poluvreme:

18. minut - GOOOOL! Zvezda vodi 1:0! Gavrić fintira Aranđela Stojkovića na levom krilu, centrira do srca šesnaesterca, tamo slabo reaguje Siniša Saničanin i odbija loptu do Bena koji je zakucava iz prve za vođstvo crveno-belih.

16. minut - Izblokiran pokušaj Gavrića iz slobodnog udarca sa 25-30 metara.

15. minut - Posle početnih nekoliko uzbuđenja, opao je tempo utakmice, sada već ima i faulova i prekida kojima se seče tok igre.

8. minut - Gavrić je lepo prošao po levom krilu, vratio u sredinu za Bena koji šutira po zemlji. Udarac je izblokiran, a ovo je bila solidna šansa za crveno-bele.

6. minut - Opasno pred golom Vojvodine!
 Prekid za Zvezdu, lopta za Milunovića koji ubacuje glavom u sredinu gde je bio Drinčić. On je glavom probao da vrati loptu svom golmanu Rockovu koji je krenuo napred, pa ga je povratna umalo iznenadila.

5. minut - Đuričin brži od Veljka Nikolića u kontri Zvezde, Ben je lepo ubacio u prostor za svog saigrača, ali je Đuričin bio oprezan i izbio je loptu.

1. minut - Već preti Vojvodina! Đuričin je dobio loptu na desetak metara od gola Zvezde, šutirao je i jedan od defanzivaca domaćih je skrenuo loptu u korner.