Crvena zvezda slavila protiv Proletera, SLAVI SE TITULA!

Blizu 10.000 ljudi došlo da proslavi novi pehar crveno-belih, sve bilo završeno u 37. minutu

Kraj sezone za Crvenu zvezdu, tačka je stavljena pobedom nad Proleterom 2:1 (2:1) čime je spuštena zavesa na još jednu šampionsku godinu najtrofejnijeg kluba u domaćim okvirima.

Posle dva poraza (u kupu od Partizana i TSC-a u ligi), Stankovićev tim je odigrao kudikamo bolje protiv ekipe iz Slane Bare, slavio nakon preokreta golovima Garsije i Gajića za pečat na 31. krunu.

Gol, vodeći za goste, delo je Andrejevića još u 7. minutu, za istoriju, jer je bio prvi koji je Proleter postigao protiv crveno-belih u dosad odigranim međusobnim duelima.

Utakmicu na našem stadionu pratilo je blizu 10.000 navijača u svečarskoj atmosferi i uz gotovo neprekidnu pirotehniku.

Crvena zvezda - Proleter Novi Sad 2:1