Crvena zvezda izgubila od Napolija rezultatom 3:1, Ben postigao utešni gol (VIDEO)

Napoli je ugostio Crvenu zvezdu u 5. kolu grupne faze Lige šampiona. "Plavci" trenutno vode sa 2:0 i odlično kontrolišu meč. Zvezdi nedostaje par jako bitnih igrača što se vidi u igru Crveno belih. Zvezda je imala par jako dobrih akcija, a najbolja je bila prilika Veljka Simića koji je šutirao ka bližoj stativi Davida Ospine koji je odbranio udarac. Napoli je poveo golom Mareka Hamšika iz kornera u 11. minutu. Mertens je odlično ubacio loptu a slovenački reprezentativac je samo loptu prosledio u gol. https://www.youtube.com/watch?v=Hr_TP1RAvyw Simić je imao par dobrih prodora koji se nažalost nisu završili dobro crveno bele. Italijani kontrolišu igru, i većinu vremena drže loptu u nogama pa tako imaju i veći broj upućenih udaraca prema golu Borjana. Može se reći da je najbolji utisak u Zvezdi ostavio Milan Borjan koji je imao dve fenomenalne odbrane. Prva odbrana se istakla kad je odbranio atraktivan udarac Mertensa na samom početku utakmice dok je nakon toga fenomenalno odbranio udarac glavom Koulibalija. 34. Minut Mertens posle ubacivanja lopte lako postiže gol u praznom šesnaestercu Crvene zvezde, Borjan je nemoćan. Prvi korner za Crvenu zvezdu je u 40. minutu utakmice. Centrira Marko Marin ali Kulibali odlično interveniše i Napoli započinje kontranapad koji Srnić lako sprečava. Sudija je produžio prvo poluvreme za 3 minuta. Liverpul gubi od Pariza rezultatom 2:0. U 57. minutu nakon kontra napada i fenomenalne akcije počevši od Marka Marina, Al Fardou Ben postiže gol za Crveno bele. https://www.youtube.com/watch?v=6EnGr7nCJOw Rezultat je 3:1 a u igru su ušli Jovančić i Joveljić. Joveljić sjajno koristi minute koje dobija na ovom meču. Napoli i dalje kontroliše meč i većinu poseda lopte. Zvezda koristi kontre koje većinom pretvara u kornere. Marko Marin izvodi korner ali se crveno beli nisu najbolje snašli. Zvezda je nakon ovog poraza poslednja na tabeli sa 4 boda.