Crvena zvezda pobedila najtežeg protivnika na pripremnim utakmicama (FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su drugu pobedu na pripremama u Austriji. Posle trijumfa nad nemačkim niželigašem Nordhauzenom, crveno-beli su slavili protiv Austrije iz Beča sa 3:0.

Crveno-beli su pokazali sigurnu igru, a mogli su da slave i ubedljivije. Austrijanci gotovo ništa nisu prikazali i jedino što su uradili bilo je da prikažu grubu igru i da "prebiju" igrače Zvezde u oštroj igri.

Siromašno prvo poluvreme nije donelo mnogo toga, a u 24. minutu smo videli i jedini gol u prvih 45 minuta igre, pošto je Ben sa bele tačke bio siguran i doneo vođstvo šampionu Srbije.Play Video

Tek što je počelo drugo poluvreme, na semaforu je bilo 2:0, a strelac je bio Nemanja Milunović. Ben je izveo "skraćeni korner", a štoper crveno-belih je sjajnim skokom na prvoj stativi zakucao loptu u mrežu Austrijanaca.Play Video

Konačan rezultat postigao je Srđan Babić u 84. minutu, kada je takođe bio najviši u skoku posle prekida. Milijaš je izveo korner i pogodio Babića na prvoj stativi, koji je gotovo identično kao Milunović zatresao mrežu.Play Video

Ono što posebno može da raduje Milojevića jesu golovi iz prekida i to je očigledno segment igre koji je dodatno unapređen.

Imamo visoke igrače i imali smo dva prekida koji je jako bitan segment igre u savremenom fudbalu. Kod oba gola su bili izvrsni centaršutevi, radimo na tome i radićemo i dalje - rekao je Milojević posle meča.

CRVENA ZVEZDA - AUSTRIJA BEČ 3:0
(Ben 24. pen, Milunović 48)

Crvena zvezda: Borjan, Savić, Rodić, Milunović, Stojković, Jovičić, Ćaušić, Ben, Marin, Vukanović, Boaći

Austrija Beč: Lučić, Klajn, Madl, Igor, Kuevas, Dzego, Matić, Saks, Prokop, Evandro, Edomvonji.