BRUKA PARTIZANA U NOVOM PAZARU! Pazarci slavili sa 1:0, nazire se kraj prvenstvu Srbije

Crno-beli su "pali" zbog relizovanog penala Mijića, a Saničanin je iskljuečn u 23. minutu zbog drugog žutog kartona koji je prethodio najstrožoj kazni

Užasna, loša, bleda igra Partizana. Epilog nije začuđujuć - debakl od fenjerša i ekipe koja u prva tri kola nije osvojila niti jedan jedini bod.

Novi Pazar šokirao je crno-bele trijumfom koji je "ukrasio" Mijić sa bele tačke, dok je Siniša Saničanin odmogao gostujućem sastavu isključenjem iz 23. minuta utakmice, posle kojeg Beograđani nisu ni stvorili krštenu šansu na meču - 1:0 (1:0).

TOK UTAKMICE

KRAJ! Pazar odnosi bodove.

90+4. minut: Veliku šansu je imao Partizan da dođe do izjednačenja, ali je odbrana Pazara posle "džumbusa" na petercu uspela da izbaci loptu daleko napolje.

90. minut: Četiri minuta nadoknade. Još toliko ima Partizan da se nada.

85. minut: Živković je van terena, a na njemu je Lutovac. Još pet minuta nade za goste, ali Partizan igra užasno.

82. minut: Na terenu je Vučić, a izlazi Jović. Izmene u Pazaru, posle kojih domaći imaju još jednu sasvim korektnu šansu.

78. minut: Žuti karton za Alića, koji prekida opasan napad Partizana. Pametno je reagovao i sprečio eventualno veću pretnju pred svojim golom.

76. minut: Žuti karton za Stolicu, žuti karton i za sektretara tima Partizana... Marko Ivković sudi beskompromisno.

74. minut: Nova kontra za Pazar... Međutim, lopta iz poslednjeg šuta odlazi tik pored desne stative. Domaći sa opasnijim napadima, a prostora će biti sve više kako se bližimo kraju.

70. minut: Partizan nastavlja sa užasnom igrom. Pazar je opet zapretio, pa onda još jednom iz centaršuta sa leve strane, ali je oba puta to ipak bilo neprecizno.

66. minut: Islamović izlazi iz igre, ulazi Mujezinović. Isto tako, Ergelaš izlazi u korist Alića, a Majdevca menja Danoski.

65. minut: Dijabate jedina svetla tačka Partizanove igre večeras. Sada lepo centrira, ali njegovi saigrači to ne mogu da isprate u petercu.

59. minut: Vrlo usporen ritam sada. Pazarci uglavnom uspevaju da se odbrane od nekih opasnijih akcija Partizana i pokušavaju da iz kontre postignu i drugi gol, koji bi im verovatno osigurao bodove.

52. minut: Izblokiran je Andrade, izblokiran je i Menig, odbrana Pazara večeras radi kao "podmazana".

49. minut: Kakva akcija Pazara! Ergelaš je poslao loptu na peterac, a Islamović je mogao petom da duplira prednost. Stevanović je bio na mestu.

46. minut: Promena u Partizanu. Dijabate umesto Natha, Belić umesto Petkovića.

POLUVREME: Pazar vodi posle prvih 45 minuta, a Partizan će morati mnogo toga da uradi kako bi došao do ikakvog plena sa ove utakmice.

45+2. minut: Svi balkoni oko stadiona u Novom Pazaru su krcati. Ti navijači mogu da budu prezadovoljni, njihov tim igra odlično i zasluženo vodi.

45. minut: Dva minuta nadoknade imaćemo u prvom poluvremenu, koliko je odredio sudija Marko Ivković.

42. minut: Rikardo je oboren na ivici kaznenog prostora, pa će Partizan imati slobodan udarac sa 16 metara. Da vidimo da li će Natho uspeti da probije bedem Novog Pazara iz ovakve pozicije, koja je odlična. Natho je prebacio i živi zid i gol.

35. minut: STATIVA! Mijić pogađa stativu, velika šansa za Novi Pazar da duplira prednost, crno-beli zaista u velikom problemu.

* Evo kako je izgledao haos u kaznenom prostoru, posle čega je Pazaru sviran penal: Play Video

Ako želite da gledate video boljeg kvaliteta, molimo vas isključite bloker reklama (Ad Blocker)

1:08

30. minut: Pauza zbog velike vrućine u Novom Pazaru. Vreme je da se igrači malo osveže.

28. minut: Partizan, uprkos igraču manje, sada preuzima inicijativu i pokušava da uradi nešto. Imaće slobodan udarac sa desne strane preko Natha, ali ništa se nije desilo.

24. minut: GOL, 1-0! Novi Pazar vodi posle pogotka sa penala! Strelac je Mijić, koji je šutirao jako i precizno po sredini gola.

22. minut: CRVENI KARTON I PENAL ZA NOVI PAZAR! Siniša Saničanin je isključen zbog drugog žutog kartona! Žuti i za Lončara, ali će VAR kontrolisati situaciju... To je to!

20. minut: Novi Pazar traži penal! Majdevac je pao u kaznenom prostoru, posle toga je šutirao Ergelaš, ali pravo u golmana Stevanovića. Epilog svega je crveni karton za nekoga sa klupe Pazara zbog psovki upućenih sudiji Marku Ivkoviću.

18. minut: Rikardo je promašio veliku šansu! Natho mu je poslao loptu kao na tacni, ali je napadač sa Zelenortskih ostrva ipak bio neprecizan i loptu je poslao pored desne stative.

15. minut: Prvi žuti karton na večerašnjem meču dobija Saničanin zbog neopreznog starta na sredini terena. Posle slobodnog udarca, Novopazarci nisu uspeli da zahvate loptu koja završava u gol-autu.

14. minut: Sasvim solidan šut Stefana Lončara, prvi opasniji kada je reč o Novom Pazaru večeras. Ipak, on odlazi pored stative u gol-aut.

10. minut: Za sada crno-beli ne uspevaju da dođu do nekog konkretnijog napada. Pazar izlazi u visok presing, a vezni red Partizana ne odrađuje posao na najbolji način.

5. minut: Kvinsi Menig je imao solidan udarac. Ovo je bila prva prilika na meču za crno-bele, snažno je pucao sa nekih 20 metara, ali je Filip Kljajić odbranio taj šut.

1. minut: Utakmica je počela. Igra se pred praznim tribinama zbog kazne koja je izrečena domaćinima zbog izgreda sa kraja prošle sezone.