BOAĆIII!!! – Zvezda vodi golom Ričmonda, maestralna asistencija Marina

Fudbaleri Kopenhagena i Zvezde igraju revanš trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ulog je veliki, a i očekivanja u oba tabora pred sudar na "Parkenu".

KOPENHAGEN - CRVENA ZVEZDA 0:1
(Boaći 18)

17. minut - GOOOOOL, 0:1, Boaći! Sjajan napad Zvezde, perfektan centaršut Marina sa leve strane pravo na peterac, gde je Boaći samo postavio nogu i poslao loptu u nebranjeni deo gola Danaca!

15. minut - Prva šansa za Dance, N'Doje je bio neprecizan, srećom. odlično je Vind povukao akciju, pružio loptu levo, odakle je stigao pas u sredinu ka Senegalcu, koji je šutirao sa "kapice" kaznenog - neprecizno.

13. minut - Imaju veći posed igrači domaćeg tima, ali ne i previše prostora za opasne akciej na polovini Zvezde. Srpski tim dobro kontroliše taj deo terena.

9. minut - Prvi dobar napad izveli su Beograđani, a sve je krenulo od Marina. Ivanić je ubacio na penal, tamo se Boaći nećkao, lopta je na kraju došla do Jovančića čiji je udarac sa 17 metara otišao daleko preko gola.

5. minut - Mažejka već vadi karton, žuti je pokazao Milunoviću za "lakat u lice" N'Dojeu na sredini terena. Neće Litvanac tolerisati ovakve startove.

1. minut - Ivanić je pao u kaznenom prostoru, traže crveno-beli penal od Mažejke, međutim Litvanac kaže da je sve bilo regularno u startu Zeke na igraču Zvezde, iako snimak potvrđuje suprotno! Portugalac je očigledno nagazio Ivanića po stopalu pošto je ovaj prvi stigao do lopte.